فروشگاه لوازم خانگی

قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی هدیه به منظور اطلاع رسانی و فروش لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه ایجاد شده است. دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت قوانین و مقررات به شرح ذیل میباشد. شما با ورود و استفاده از سایت تمامی مقررات آن را میپذیرید.

- در هنگام ثبت نام در سایت ایمیل شما و در هنگام ثبت سفارش سایر مشخصات مانند نام، شماره تماس،آدرس و ... در اختیار فروشگاه قرار خواهد گرفت. از این اطلاعات ممکن است برای ارسال کاتالوگ محصولات جدید و پیشنهادهای ویژه استفاده شود.بدیهی است که در جهت حفظ اطلاعات شخصی شما ، این اطلاعات در اختیار سایر مراکز و ارگان ها قرار نخواهد گرفت و محرمانه خواهد ماند.

- استفاده از خدمات رایگان سایت باعث ایجاد حقی برای کاربر نخواهد شد و در صورت لزوم سایت میتواند از ارائه خدمات رایگان خودداری کند.

- فروشگاه هدیه به هیچ سازمان ، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نبوده و بصورت خصوصی اداره میشود.

- مطالب سایت ممکن است دارای اشکالات نگارشی غیر عمدی باشد که در صورت مشاهده در اسرع وقت نسبت به تصحیح آن اقدام خواهد شد. این اصلاحات ممکن است بدون اطلاع قبلی صورت پذیرد.

- هرگونه فعالیت مشکوک (مانند تولید اسپم ، اقدام به هک و ...) میتواند منجر به حذف اکانت کاربر بدون اطلاع قبلی شود.

- کلیه محتوای سایت شامل قانون کپی رایت بوده و به فروشگاه هدیه تعلق دارد.

- کلیه فعالیت های سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

- هر زمان ممکن است قوانین و مقررات سایت تغییر یابد ، این تغییرات از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره فروشگاه هدیه

فروشگاه اینترنتی هدیه با هدف ایجاد خریدی آسان و لذت بخش در بهمن ماه سال 1392 تأسیس شد. کاهش زمان خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب گسترده، وجود تیمی حرفه ای، قدرت مقایسه، امنیت بالا، دسترسی در هر مکان و زمان، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب جمله مزیت های خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هدیه است.هزاران محصول متنوع از برندهای مختلف برای خرید در فروشگاه اینترنتی هدیه موجود است و روزانه محصولات جدید بسیاری نیز اضافه می گردد. خرید اینترنتی لذت بخشی را برای شما در فروشگاه اینترنتی هدیه آرزومندیم.

تماس با ما

​تلفن ثابت: 07132227130

موبایل : 09120512677   <=   تلگرام   واتساپ   پیامک    

لطفا قبل از خرید حتما پیام دهید .

ایمیل: shirazgift.com@gmail.com

 

Scroll to Top